Horoz Demir, 2012 yılından bu yana metal tekerlek, garaj kapısı aksamları, raylı kapı sistemleri aksesuarları, menteşe, sürgü gibi kapı aksesuarları ve iskele bağlantı parçaları üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir. Kalite odaklı çalışmaları sayesinde sektörde öncü ve lider bir konuma sahip olan Horoz Demir, Türkiye'deki en fazla ürün çeşidini müşterilerine sunarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Horoz Demir'in ürün gamında yer alan yana kayar raylı tip garaj kapı aksamları, Türkiye'deki en fazla çeşitlilik sunan ürün grubudur. Bu ürünler, kullanım kolaylıkları ve dayanıklılıkları sebebiyle sektörde çok tercih edilmekte ve güvenli bir kapı sistemine sahip olmak isteyen müşteriler tarafından talep görmektedir. Horoz Demir, ürünlerinin kalitesine olan güveniyle, Raysız Tip Garaj Kapı Sistemi Aksamları üretiminde Türkiye'deki tek, rakipsiz ve öncü kuruluş olarak da sektörde yerini almaktadır.

Horoz Demir, özel tasarımlı menteşeleri ile de fark yaratmaktadır. Her geçen gün standart tip mil menteşelerin yerini alan özel tasarımlı menteşeler, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sebebiyle tercih edilmekte ve Türkiye'de sadece Horoz Demir tarafından üretilmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Horoz Demir, etik rekabet şartları doğrultusunda, sürdürülebilir büyümeyi odaklayarak, istikrarlı fiyat politikaları ile sektöre ve ülkemize hizmet etmekten onur duymaktadır. ISO 9001 Belgesine sahip olan Horoz Demir, en yüksek kalite standartlarından ödün vermeden ürünlerini müşterilerine sunmakta ve sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Horoz Demir, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimleri, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Horoz Demir markalı ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilebilir ve kaliteli çözümler sunarak, sektördeki liderliğini sürdürmeye devam edecektir.

Loading
Otomatik Kapı Marketim Nice - Yetkili Bölge Bayi

Bu alan diğer içeriklerin üzerine gelmemesi için alt bölüm yüksekliğinde bir boşluk bırakır.